Hakkında

2013 yılında yenilik, yaratıcılık ve tutku bayrağı altında 20. yılını kutlayan ROOF, 1993 yılında eski bir pilot olan Claude Morin’in motosiklete olan tutkusundan beslenerek kurulmuştur.

Kalıpların dışına çık…

ROOF kuruluşundan bu yana enerji ve çabasını kuralları değiştirmeye, sürekli yenilik peşinde koşmaya,alışılmışın tasarımlar hazırlamaya ve geleceği yeniden şekillendirmeye harcamaktadır.

Bunu yapmaktaki hedefi; iki teker sürüş keyfini, teknoloji ile destekleyerek daha heyecanlı ve daha güvenli bir hale getirmektir.
ROOF kask, en iyi malzemeleri kullanır ve bu malzemeleri kullanırken detaylara odaklanır. Tasarım aşamasında da aynı şekilde ayrıntıya önem verir ve bir çok teknik yeniliği kusursuz görsel tasarımla sunar.
Böylece, ROOF motosiklet kaskları sadece güvenlik ekipmanı olmaktan çıkar ve sahip olunmak istenen, arzulanan birer sanat eserine dönüşür.
Farklı olmak isteyenlerin yarınlarını koruyacak kaskları sizlerin beğenisine sunuyoruz.Kalıpların dışına çıkan tasarımlara sahip ROOF kask modelleri kişiliğinizi yansıtmakta kullanacağınız en önemli argüman olacaktır. Marka karakterini yaratıcılık, özgünlük ve yeniliğe odaklayan ROOF, kullanıcılarının motosiklet kullanımını daha keyifli hale getirirken güvenliği asla göz ardı etmez. Araştırma ve devrimci teknikler geliştirmek, orijinal malzemelerin kullanılması, kaliteli işçilik ve özgün form ve tasarımlarda ürünler geliştirmek ROOF felsefesinin temel unsurlarıdır.

ROOF TÜRKİYE
Gökyüzünü Yollara Taşıyan Kask

Yarının hayal edilen kask modellerini üreten ROOF, motosiklet kaskı sektörünün gelişmesine öncülük ederek geleceği hazırlıyor.

Yaratıcı
İhtişamlı

ROOF bugün, 180 derece açılabilir çene yapısıyla hem tam kapalı ( full-face) kask hem de açık kask olarak kullanılabilen Desmo modeli ile yeniliklerin kapısını bir kez daha aralıyor.

Desmo kullanıcı davranışlarını inceleyen araştırmalar sonucunda yakalanan iç görü sayesinde geliştirilen pratik vizör sistemine sahip ilk motosiklet kaskıdır.

Muazzam
Yenilikçi

ROOF, geçen yıllar içinde geliştirdiği ürünlerle birlikte ikonik bir marka haline gelmiş ve yine bu ürünleri sayesinde kullanıcılarını da farklılaştırmayı başarmıştır.

ROOF kask, en iyi malzemeleri kullanır ve bu malzemeleri kullanırken detaylara odaklanır.

Özgün
Orjinal

Farklı olmak isteyenlerin yarınlarını koruyacak kaskları sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Aklınıza takılan her türlü konuda yardıma hazırız.